AntyDefrost - System minimalizujący skutki Deforstu dla Pompy Ciepła. Defrost to nieunikniony cykl pracy każdej pompy ciepła.

Oferujemy naszym klientom unikalne rozwiązania dla pomp ciepła grupy Midea, takich marek jak Rotenso, Kaisai, Netsu, Galmet, Kaisai, York i inne

Każdy klient otrzyma plik arkusza kalkulacyjnego z dziewiątą krzywą grzewczą dla pomp ciepła grupy Midea, takich marek jak Rotenso, Galmet, Kaisai, York. Dziewiąta krzywa grzewcza jest bardzo ważna ponieważ steruje pompą ciepła w dowolnym zakresie temperatury zewnętrznej (otoczenia) z indywidualnymi parametrami pod potrzeby budynku.

Screenshot_20230206_112428_AndrO
WoleOze.pl - Nowoczesne Rozwiązania Energii Odnawialnej - Fotowoltaika - Pompa Ciepła

Moduł Antydefrost Mini. Wspomaga układ grzewczy podczas gdy pompa ciepła robi tzw. defrost,  przy temperaturach w okolicy 0°C i dużej wilgotności powietrza pompa ciepła dość często wykonuje rozmrażanie płetw i w tym czasie wychładza układ grzewczy co jest szczególnie uciążliwe przy grzejnikach ściennych.  Moduł jest przygotowany do samodzielnego podłączenia wraz z instrukcją i nie ingeruje w gwarancję pompy ciepła. 

Moduł Antydefrost Maxi. Wspomaga układ grzewczy podczas gdy pompa ciepła robi tzw. defrost,  przy temperaturach w okolicy 0°C i dużej wilgotności powietrza pompa ciepła dość często wykonuje rozmrażanie płetw i w tym czasie wychładza układ grzewczy co jest szczególnie uciążliwe przy grzejnikach ściennych.  Moduł jest przygotowany do samodzielnego podłączenia wraz z instrukcją i nie ingeruje w gwarancję pompy ciepła. Posiada możliwość regulacji stanu.

WoleOze.pl - Nowoczesne Rozwiązania Energii Odnawialnej - Fotowoltaika - Pompa Ciepła
WoleOze.pl - Nowoczesne Rozwiązania Energii Odnawialnej - Fotowoltaika - Pompa Ciepła

Każda pompa ciepła wykonuje defrost by pozbyć się szronu,  który osłabia jej moc grzewczą i narasta wraz czasem jej pracy. To normalny cykl który powtarza się co pewien czas.  Już z modułem Antydefrost Mini następuje znaczne skrócenie czasu osiągania temperatury zadanej, mimo że pompa ciepła wykonuje rozmrażanie płetw w 100%, przez co  średnia temperatura w układzie grzewczym jest wyższa. 

Cennik modułów :

CENNIK Anty Defrost – Luty 2023

Kompletna  rozdzielnica elektryczna  pod pompę ciepła, zawiera wydajniejszy moduł sterowania dwoma strefami który automatycznie uruchamia się po podłączeniu dowolnych sterowników pokojowych, moduł Antydefrost Mini lub Maxi,  moduł wyłączania pompek obiegowych  podczas grzania wody CWU. Opcjonalnie monitor energii elektrycznej Wi-Fi 

WoleOze.pl - Nowoczesne Rozwiązania Energii Odnawialnej - Fotowoltaika - Pompa Ciepła