Fotowoltaika Palowice

Fotowoltaika Palowice - instalacje fotowoltaiczne w Palowicach

Chcesz poznać ofertę?

Zostaw swoje dane.

Skontaktujemy się z Tobą.

Bądź w kontakcie

Zadzwoń lub napisz do nas


demo-attachment-1661-placeholder

Siedziba Firmy :

44-200 Rybnik, ul. 3 Maja 30

demo-attachment-1663-send

Wyślij wiadomość :

biuro@woleoze.pl
biuro@woleoze.pl

demo-attachment-1662-iphone

Zadzwoń :

+ 48  32 441 28 38
+ 48  600 195 942

Panele Fotowoltaiczne w Palowicach – zalety paneli fotowoltaicznych

Rosnące zainteresowanie fotowoltaiką zaobserwować można w całej Polsce, w tym również na terenie województwa śląskiego. Również mieszkańcy Palowic i okolic coraz częściej decydują się na montaż paneli fotowoltaicznych na dachu swojego domu lub innego budynku bądź na gruncie. To doskonałe rozwiązanie na oszczędności, które znacząco zmniejsza rachunki za prąd oraz przynosi niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej w przyszłości.

Czy Fotowoltaika to właściwy wybór dla Twojego domu?

Fotowoltaika wykorzystuje jeden z najpotężniejszych, ale zarazem darmowych zasobów natury: energię wytwarzaną przez słońce. Panele słoneczne, znane również jako systemy fotowoltaiczne lub fotowoltaika (systemy fotowoltaiczne), wykorzystują technologię półprzewodnikową do przekształcania energii słonecznej w energię elektryczną , która może zasilać Twoje gospodarstwo domowe i nie tylko.

Ale czy są właściwym rozwiązaniem dla Twojego domu?

Każdego miesiąca w Polsce instaluje się średnio ponad 40 000 paneli słonecznych. To dużo, ale rosnąca popularność paneli słonecznych oznacza, że Fotowoltaika cieszy się zainteresowaniem wśród polskich rodzinCeny paneli słonecznych stale spadały w ciągu ostatnich lat, ponieważ odkryto nowe technologie, dzięki którym komponenty energii słonecznej są bardziej opłacalne. Co więcej, panele słoneczne nie tylko pomagają obniżyć rachunki za energię, ale mogą również pomóc Ci zarobić pieniądze z nadwyżki wytworzonej energii elektrycznej.

Panele słoneczne Palowice

Tak więc 3 kluczowe zalety paneli słonecznych to:

  • Elektryczność przez cały rok – panele słoneczne generują czystą, bez emisyjną energię elektryczną, która zasila Twój dom przez cały rok, a ich długa żywotność, wynosząca ponad 25 lat, sprawia, że są długoterminową dobrą inwestycją.

  • Zwiększ wartość rynkową swojej nieruchomości i zarabiaj na grantach słonecznych – Sprzedaż nadwyżki energii elektrycznej wytworzonej przez panele słoneczne to kolejna zaleta, jaką oferują panele słoneczne. Nie tylko zarobisz pieniądze na SEG, ale także zwiększysz wartość rynkową swojego domu. 
  • Zmniejsz swój ślad węglowy — dom zasilany energią słoneczną zmniejsza ślad węglowy i pomaga wyeliminować szkodliwe emisje domowe.                                          
Fotowoltaika Rybnik
WoleOze.pl - Nowoczesne Rozwiązania Energii Odnawialnej - Fotowoltaika - Pompa Ciepła
WoleOze.pl - Nowoczesne Rozwiązania Energii Odnawialnej - Fotowoltaika - Pompa Ciepła

 

 

Panele fotowoltaiczne Palowice i okolice

Czy Fotowoltaika sie opłaca? 

 

Weźmy pod lupę  system paneli słonecznych o mocy 4 kW  jako przeciętny system fotowoltaiczny w domu w Polsce.

Jego moc wyjściowa wynosi 4000 kWh rocznie i kosztuje około 20 000 złotych . Jeśli porównać to do średniego rocznego zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym, które wynosi około 3200-4100 kWh , panele słoneczne mogą w idealnych warunkach pokryć 83-106% zapotrzebowania na energię elektryczną . Zależy to jednak od godzin nasłonecznienia i zużycia energii. Ponadto dzięki dotacjom, takim jak Mój Prąd czy Program Czyste Powietrze, albo nowym stawkom na odsprzedaż energii elektrycznej możesz nawet zarobić pieniądze na nadwyżki energii eksportowanej z powrotem do sieci! W tym właśnie pomogą Tobie nasi specjaliści z WoleOze.pl

Tak więc, nawet jeśli wymaga to znacznej kwoty z góry, inwestycja w energię słoneczną może przynieść duży zwrot na dłuższą metę. Jeśli chcesz uzyskać analityczne rozbicie sezonowości i miesięcznej produkcji energii.

Dobra firma fotowoltaiczna w 

Palowicach WoleOze.pl